Valitsus kiitis 2020. aastal heaks rekonstrueerimise pikaajaline strateegia, mille peamine eesmärk on renoveerida kogu Eestis 2050. aastaks terviklikult enne 2000. aastat ehitatud hooned. Strateegia peamine eesmärk on 2050. aastaks Eesti hoonefond terviklikult rekonstrueerida energiatõhususe klassi C tasemele, seega on järgnevatel aastakümnetel on vaja rekonstrueerida 100 000 üksikelamut, 14 000 korterelamut ja 27 000 mitteeluhoonet.

Strateegia esitab hoonete rekonstrueerimise pikaajalise visiooni ning kirjeldab eesmärgi saavutamiseks vajalikke tegevusi ja nende mahtu. Selle põhjal on võimalik hakata otsima eesmärgi elluviimiseks vajalikke katteallikaid ning  töötada välja toetusmeetmed.

  • TTÜ teadlaste ja MKM koostöös valminud strateegiadokumenti saab täismahus lugeda SIIT

[ Tagasi ]

Meie saidil kasutatakse küpsiseid. Mõned neist küpsistest on olulised veebisaidi toimimiseks, mõned aitavad arendada ja uuendada veebisaidi sisu ja kasutajakogemust. Võite otsustada, kas lubate küpsiste kasutamise või mitte. Küpsiste keelamise korral ei ole meie veebisaidi kogu funktsionaalsus teie jaoks saadaval.